Föremål som liknar ikon Ryssland
4221 Ikon
Ryssland, 35x30 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
4193 Ikon
Ryssland, 27,5x18,5 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 15 januari 2024
8091 Ikon
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023
6347 Reseikon
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 november 2023
6146 Ikon i montert..
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 november 2023
3182 Ikon
Ryssland, rizza i mässing, 22x18 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 29 maj 2023
4341 Reseikon
Ryssland, mässing och emalj, 15x13 cm
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 mars 2023
6275 Ikon
Ryssland, rizza i silver, 9x7,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juli 2022
1040 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 4 juli 2022